یوفالوور

خرید ویو اینستاگرام (بازدید)

خرید ویو (بازدید) اینستاگرام با تکمیل سریع و کیفیت بالا

ویو اینستاگرام یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در رتبه بندی ویدیو ها در اینستاگرام می باشد. راه های بسیار زیادی برای افزایش بازدید و ویو اینستاگرام ( Instagram Views ) وجود دارد که بیشتر آنها نیازمند برنامه ریزی و زمان است. یکی از سریعترین راه ها برای بالا بردن ویو اینستاگرام، خرید مستقیم آن است. خرید ویو به صورت متسقیم یکی از آسان ترین راه ها برای افزایش تعداد بازدید و ویو پست های اینستاگرام است.

زمانی که نیاز به افزایش ویو پیج اینستاگرام خود دارید شاید تنها گزینه که به صرفه ترین روش برای افزایش بازدید یک پیج است، خرید ویو اینستاگرام به صورت مستقیم باشد. سایت یوفالوور کلیه خدمات ویو اینستاگرام شامل ویو پست، استوری، لایو، ریلز و… را با قیمت ارزان و کیفیت عالی بصورت ایرانی و واقعی همراه با تکمیل سریع سفارش به کاربران خود ارائه میدهد.

خرید ویو اینستاگرام (بازدید پست های ویدیویی)

پست های ویدیویی علاوه بر لایک و کامنت به ویو یا بازدید نیز نیاز دارند. تعداد ویو اینستاگرام یک پست نشان دهنده این است که این ویدیو به چه تعداد توسط کاربران بازدید شده است. بنابراین اگر می خواهید بازدید پست ویدویی خود را بالا ببرید میتوانید با خرید ویو پست ویدویی اینستاگرام با تکمیل فوری، تعداد ویویی که نیاز دارید را ثبت و دریافت کنید.

100 عدد ویو اینستاگرام

2,500 تومان

500 عدد ویو اینستاگرام

5,000 تومان

1000 عدد ویو اینستاگرام

10,000 تومان

2000 عدد ویو اینستاگرام

20,000 تومان

5000 عدد ویو اینستاگرام

50,000 تومان

خرید 5000 عدد به بالا

50 هزار تومان به بالا

خرید ویو پست ویدیویی REELS (بازدید پست های ریلز اینستاگرامی)

این سرویس ویو مناسب کاربرانی است که قصد افزایش بازدید پست های ویدویی ریلز خود را دارند. از آن زمانی که پست های ریلز یا REELS رونمایی شد. همه افراد قادر به استفاده از پست ریلز در اینستاگرام خود هستند. با ریلز میتوانید تصاویری ویدویی با سایز های بزرگتر از حالت نرمال منتشر کنید. شاید بتوان گفت اینستاگرام REELS را برای رقابت با تیک تاک وارد اینستاگرام کرد. پست های ریلز نسبت به پست های عادی اینستاگرام از قابلیت های بیشتری بهره مند هستند. جدیدا پست های ویدویی کوتاه کاربران در قالب پست ریلز منتشر می شود. پست های ریلز اینستاگرام را میتوانید هم در قالب پست و هم در قالب استوری منتشر کنید. شما همراهان عزیز میتوانید با خرید بازدید یا ویو به صورت مستقیم، بازدید پست های ویدیویی REELS خود را تا تعداد دلخواهتان بالا ببرید.

100 عدد Reels Views

2,500 تومان

500 عدد Reels Views

5,000 تومان

1000 عدد Reels Views

10,000 تومان

2000 عدد Reels Views

20,000 تومان

5000 عدد Reels Views

50,000 تومان

خرید 5000 عدد به بالا

50 هزار تومان به بالا

خرید ویو IGTV اینستاگرام (افزایش بازدید پست های آی جی تی وی)

نوع دیگری از پست های ویدویی اینستاگرام، پست های آی جی تی وی یا IGTV هستند. پست های IGTV در اینستاگرام در قالب پست ویدویی قرار میگیرند و کیفیت 4K را هم پشتیبانی می کنند. مدت زمان فیلم ارسالی در قالب IGTV حدقل 15 ثانیه و حداکثر 60 دقیقه است. اعتبار پست های IGTV نیز با نمایش تعداد ویو (بازدید) پست مشخص میشود. بنابراین باید تمامی تلاش شما در این راستا باشد که فیلمی را در اینستاگرام منتشر کنید که ارزش دیدن و اشتراک گذاری بین کاربران را داشته باشد. البته برای افزایش ویو پست IGTV میتوانید از خرید ویو به تعداد بازدید مطلوب خود دست پیدا کنید. خرید ویو پست IGTV اینستاگرام در وبسایت یوفالوور با کیفیت بالا و ایرانی همراه با قیمتی ارزان و بی همتا بصورت تکمیل سریع برای پست شما می باشد.

100 عدد ویو IGTV اینستاگرام

2,500 تومان

500 عدد ویو IGTV اینستاگرام

5,000 تومان

1000 عدد ویو IGTV اینستاگرام

10,000 تومان

2000 عدد ویو IGTV اینستاگرام

20,000 تومان

5000 عدد ویو IGTV اینستاگرام

50,000 تومان

خرید 5000 عدد به بالا

50 هزار تومان به بالا

خرید ویو استوری اینستاگرام (افزایش بازدید استوری)

خرید ویو استوری اینستاگرام یکی از بهترین راه هایی است که می توانید از طریق آن بازدید استوری خود را خیلی سریع بالا ببرید. استوری اینستاگرام در قالب عکس یا فیلم برای بیان حالت روزمره شما استفاده می شود. استوری ها معمولا یک روز یعنی 24 ساعت باقی میماند. امروزه از استوری استفاده های مختلفی از جمله معرفی محصولات، استوری های کمدی، فروش خدمات و …. استفاده میگردد. بازدید استوری تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد و رتبه پیج اینستاگرام شما دارد. بسیاری از پیج های اینستاگرام با پخش استوری های جالب به دنبال بالا بردن آمار بازدید و ویو استوری اینستاگرام خود هستند. شما هم می توانید با ثبت سفارش به تعداد دلخواهتان، بازدید استوری خود را افزایش داده و شاهد بالا رفتن آمار استوری خود باشید.

100 عدد Story Views

2,500 تومان

500 عدد Story Views

5,000 تومان

1000 عدد Story Views

10,000 تومان

2000 عدد Story Views

20,000 تومان

5000 عدد Story Views

50,000 تومان

خرید 5000 عدد به بالا

50 هزار تومان به بالا

خرید پروفایل ویزیت (profile visit) اینستاگرام

پروفایل ویزیت در واقع تعداد نمایش های صفحه اصلی پیج شما را نشان می دهد. و یک فاکتور بسیار مهم برای ارزش گذاری روی پیج در اینستاگرام حساب می شود. هر چقدر شما محتوای مناسب و بهتری در پیج قرار دهید کاربران بیشتری صفحه اصلی پیج شما را مشاهده میکنند تا هم بیوگرافی پیج را مشاهده کنند و هم به سایر پست های شما دسترسی پیدا کنند. همچنین یکی امتیاز مهم و موثر برای حضور پست های شما در اکسپلور اینستاگرام میزان پروفایل ویزیت شما می باشد که اینستاگرام همیشه این مورد را نیز بررسی می کند.

100 عدد پروفایل ویزیت

2,500 تومان

500 عدد پروفایل ویزیت

5,000 تومان

1000 عدد پروفایل ویزیت

10,000 تومان

2000 عدد پروفایل ویزیت

20,000 تومان

5000 عدد پروفایل ویزیت

50,000 تومان

خرید 5000 عدد به بالا

50 هزار تومان به بالا

فرم خرید ویو اینستاگرام

چرا ویو اینستاگرام بخریم؟

همراهان عزیز، ویو یا همان بازدید اینستاگرام یکی از مهم ترین قسمت های پست ویدیویی شما می باشد. اگر به این قسمت توجه نکنید می تواند پیج شما را پوج و فیک جلوه دهد. با افزایش ویو اینستاگرام می توانید بازدید واقعی نیز جذب کنید. زمانی که پیج شما بازدید بالایی داشته باشد اینستاگرام نیز به این نتیجه میرسد که حتما محتوای جذابی دارید و شما را بیشتر نشان می دهد.

کیفیت بازدید اینستاگرام خریداری شده چقدر است؟

تمامی ویو های ارسالی از بهترین کیفیت ممکن هستند. یوفالوور از بروز ترین سرویس های اینستاگرامی با کیفیت عالی بهره می برد. شما لیاقت بهترین ها را دارید.

سفارشات ویو اینستاگرام چگونه انجام میگیرند؟

بعد از ثبت و پرداخت موفق، سفارش شما به صورت آنی توسط سیستم و سرور های سایت ثبت و مقدار ویوی ثبت شده به آدرس لینک وارد شده ارسال میگردد. پس لطفا در وارد کردن لینک و آدرس پیج دقت لازم را داشته باشید.

آیا بازدید اینستاگرام بصورت سریع تکمیل می شود؟

بله، بازدید ثبت شده توسط سرور های تمام اتوماتیک به صورت آنی روی خلوت ترین سرویس قرار گرفته و به سرعت تکمیل می شوند.

مدت زمان تکمیل سفارش

سریعترین زمان ممکن ⚡ 

کیفیت بازدید ها

واقعی با کیفیت عالی و بدون ریزش 🔥

تنوع سرویس های ویو

پست ویدیویی، استوری، ریلز، IGTV و… 😍

تعداد بازدید ارسالی

امکان ثبت بازدید تا تعداد: 5 میلیون ✅

نحوه ارسال ویو پست

به صورت مستقیم با لینک پست اینستاگرام ✅

پشتیبانی وبسایت

24 ساعته پاسخگوی شما هستیم ⏰

خرید ویو یا همان بازدید اینستاگرام سریعترین راه ممکن برای دیده شدن است!

فضای مجازی بزرگترین دنیای کسب و کار اینترنتی و محیطی برای گسترش ارتباطات بین افراد دنیا می باشد. اینستاگرام هم یکی از شناخته شده ترین برنامه ها در این زمینه است. به جرئت میتوان گفت اکثر ما از اینستاگرام در زمینه های مختلف استفاده میکنیم. همچنین بسیاری از افراد نیز تمرکز کسب و کار خود را روی این برنامه قرار داده اند. بنابراین با وجود این شرایط محیطی رقابتی بین کاربران اینستاگرام شکل میگیرد که فرق بین کاربران عواملی مثل تعداد ویو اینستاگرام، بازدید اینستاگرام، فالوور ها، کامنت ها و لایک پست های اینستاگرام است. از آسان ترین راه هایی که برای افزایش بازدید یک پست یا پیج وجود دارد در واقع خرید ویو (بازدید) اینستاگرام است. این امر طبیعی است که اگر پیجی آمار بازدید بیشتری داشته باشد یا پست های آن از ویو بالایی برخوردار باشند، همواره مورد توجه افراد بیشتری نیز قرار میگیرد. شما هم می توانید با خرید ویو واقعی اینستاگرام برای پست خود علاوه بر افزایش بازدید ها، آمار و رتبه پیج خود را بالا برده و به برندسازی پیج خود کمک کرده باشید.تیم ما با ارائه خدمات اینستاگرام به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید به اهداف خود برسید.

پیمایش به بالا